PŘIHLAŠOVÁNÍ/ODHLAŠOVÁNÍ

Pokoje našeho grand hotelu jsou Vám k dispozici od 14 hod. Laskavě Vás žádáme o odhlášení v době do 12 hod. Dřívější přihlášení nebo pozdější odhlášení bez příplatku závisí na momentální ubytovací kapacitě.

CENY A DANĚ

Všechny ceny za pokoj obsahují snídani a DPH. Městský poplatek se platí zvlášť a činí 21 Kč za osobu a noc.

DĚTI (V JEDNOM POKOJI S RODIČI, MAX 1 DÍTĚ)

Děti do 2,99 let věku mají pobyt v našem hotelu zdarma (ubytování se snídaní). Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma. Při rezervaci nám prosím oznamte, cestuje-li s vámi dítě, jehož by se výše uvedená nabídka týkala.

PŘISTÝLKY (MAX. 1 PŘISTÝLKA NA POKOJI)

Cena za přistýlku činí 55,-EUR za dospělou osobu či dítě od 13ti let (ubytování se snídaní). Maximálně 1 přistýlka na pokoj. Přistýlky budou poskytnuty na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

ZÁRUKY A PŘIJÍMÁNÍ KREDITNÍCH KARET

Při rezervaci vyžadujeme záruku kreditní kartou. V případe poskytnutí neplatných údajů si hotel vyhrazuje právo rezervaci zrušit bez předchozího upozornění. Rezervace garantované kreditní kartou držíme do 11 hodin následujícího dne. Jako záruku přijímáme následující kreditní karty:

Osobní šeky nepřijímáme

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu

Host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz